09.02.2013 in Aktualności by irma Comments Off

„Niebo” w sieci kin studyjnych.

agata-stawarz-krzysztof-łapińskiMiło nam poinformować, że od 22 lutego 2013 roku nasza komedia niezależna pt: „Niebo” będzie pokazywane w wybranych kinach studyjnych w Polsce. Na początek obraz będą mogli zobaczyć widzowie w Poznaniu, Zamościu, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie i Dąbrowie Górniczej.

Film opowiada historię niespełnionego dramaturga z małego miasteczka, który przez pomyłkę trafia do Nieba. Poznaje tam wiele gwiazd i znanych osobistości, które nie do końca są szczęśliwe w niebiosach.
„Niebo” to pełnometrażowy debiut dwóch reżyserów Pawła Sarbinowskiego i Piotra Żukowskiego, którzy poznali się kilka lat temu na planie filmowym Piotra Matwiejczyka. Film powstał za środki prywatne oraz sponsorów, wśród których znalazła się m.in. Spółka Multimedia Polska, która od wielu lat wspiera niezależnych filmowców realizując Program Wspierania Polskiego Kina Niezależnego MultimediaOFF.

„Niebo” można było już zobaczyć na wybranych festiwalach filmowych m.in.: na Festiwalu Niezależnych Filmów Komediowych Barejada w Jeleniej Górze, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia we Wrześni, Festiwalu Filmów Frapujących w Gorzowie Wielkopolskim, Multimedia Happy End – Festiwalu Filmów Optymistycznych w Rzeszowie, SPAM Przeglądzie Kina Niezależnego w Pleszewie czy na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu, gdzie zdobył trzecią nagrodę Jury.
O kolejnych projekcjach kinowych można dowiedzieć się z oficjalnej strony filmu:

http://www.niebo-film.pl/

Comments are closed.

Polecane

copyright 2008-2010 EX d'ART obrazy bez granic | some text here if you want

Using AcosminGAZZETE designed by Acosmin Premium